Aktivity

Zážitky s Active Point

Jste milovníky aktivní dovolené? Vyzkoušejte zážitky z naší nabídky. Zdolejte populární Via ferratu přímo v České Kamenici nebo si zajeďte do Děčína na největší ferratový komplex v ČR. Nejste milovníky výšek? Tak zkuste splout Labe na lodičce až do sousedního Německa a pak zpět proti proudu do Děčína po Labské cyklostezce na kole či koloběžce. Stále to není to pravé ořechové? Podívejte se na naši nabídku zážitků a vyberte si.

Chci zážitek

Přímo v lesním kempu

Přijďte si zaplavat v průzračné vodě našeho koupaliště. Doporučujeme nezmeškat pravidelně pořádané HUDEBNÍ VEČERY, KONCERTY a PUBQUIZY. Zabavíte se množstvím venkovních klasických ale i netradičních aktivit a her. O občerstvení se postará Lesní bistro, kde jsou k zapůjčení i různé deskové hry pro zpestření posezení. Hurá za zábavou!

Program akcí

Co dělat u kempu

Okolní krásná příroda přímo vybízí k outdoor aktivitám. Vyrazte třeba na okruh s ručním přívozem přes vodní nádrž k Miniaturám Mlýnky Brand, v průběhu cesty si vychutnejte krásný rozhled ze Skalní vyhlídky Ponorka, zastavte se u Bratrských oltářů, pak můžete zdolat Ferratu uchem Jehly a cestu zakončíte opět svěžím drinkem a chutným jídlem v lesním Bistru.

Mapa výletní trasy  Kalendář akcí ve městě                                               

Co dělat v okolí

Vyrazte do Národního parku České Švýcarsko na Pravčickou bránu, Dolský mlýn, Panskou skálu a mnoho dalších čarovných míst. Z kempu máte ideální startovní místo pro Vaše výlety.

Tipy na výlet